Системи VAV зі змінною або постійною витратою повітря

Системи зі змінною витратою повітря (VAV – Variable Air Volume – змінна витрата повітря), вже протягом багатьох років широко використовується в Америці та Західній Європі. Інвестори та проектанти в цих країнах оцінили переваги можливості незалежного для кожного приіщення регулювати параметри вентиляції, а також можливість економії капітальних та експлуатаціонних витрат.
Вентиляційні системи зі змінною витратою повітря працюють в режимі зміни кількості повітря, що подається. Зміна теплового навантаження приміщень компенсується шляхом зміни об’ємів приточного та витяжного повітря при його постійній температурі, яке поступає з центральноі приточної установки.
Вентиляційна система VAV реагує на зміну теплового навантаження окремих приіщень або зон будівлі та змінює фактичну кількісит повітря, яке подається в приміщення або зону. За рахунок цього ввентиляційна система VAV працює при загальному значенні витрати повітря меньшим, ніж необхідно при сумарному максимальному тепловому навантаженні всіхх окремих приміщеннь. Це забезпечує зниження споживання енергії при збереженні заданої якості повітря всередині приміщеннь. Зниження енергетичних затрат може сягати 25% та вище в порівнянні з вентиляційними системами з постійною витратою повітря.

Більш детально з системами VAV Ви можете ознайомитись, прочитавшт книгу “Системи VAV. Короткий опис”. 
Системи VAV. Короткий опис

Технічна інформація в форматі .*pdf
VAV Системи. Презентація
VAV. Короткий огляд обладання
Паспорт VAV Compact (підтримка витрати)
Паспорт VAV Universal (пілтримка перепаду тиску)