Про компанію

Протягом трьох останніх десятиліть більш ніж в 40 країнах світу використовується назва BELIMO (Белімо), Швейцарія є еквівалентом якості, надійності, постійного вдосконалення.

З дня свого заснування фірма BELIMO успішно фокусує свою діяльність на управлінні водяними і повітряними потоками в системах опалення, вентиляції та кондиціонування. Вузька спеціалізація, якої BELIMO дотримується протягом усіх років свого існування, дає можливість запропонувати замовнику продукцію найвищої якості за доступною ціною, а також використовувати багаторічний досвід розробників і споживачів для пошуку нових інженерних рішень. Практично всі технічні нововведення, що з’являються в цій галузі, беруть свій початок в стінах BELIMO.

Щодня продукція BELIMO витримує перевірку в самих різних країнах. Задоволені неперевершеною якістю замовники забезпечують фірмі стійке лідируюче положення у всьому світі.

У 2005 р. BELIMO проводить зміну поколінь електроприводів повітряних заслінок. Нові електроприводи є більш уніфікованими, відрізняються підвищеною функціональністю і надійністю.

У 2006 р. BELIMO випускає нове покоління приводів для регулюючих кульових клапанів. Нові приводи більш уніфіковані. З’явилася можливість застосування аксесуарів, таких як додаткові контакти і потенціометри зворотного зв’язку. Для кульових клапанів малих діаметрів DN 10 … 15 мм стали доступні нові приводи TR230-3 зусиллям 2 Нм.
Також була доповнена лінійка приводів для повітряних заслінок новою серією приводів СМ зусиллям 2 Нм.
На додаток до існуючих електроприводів для заслінок «батерфляй» SY3 .., SY4 .., SY5 .. з’явилися електроприводи з меншим зусиллям SY1 .. і SY2 .. з керуванням 3-point.

У 2011 р. BELIMO випускає нове покоління приводів для повітряних заслінок з поворотною пружиною. Серії NF..A, SF..A і EF..A, зусиллям 10, 20 і 30 Нм відповідно. Нові приводи дозволяють встановлювати додаткові контакти S2A-F і потенціометри зворотного зв’язку P ..- F.

У 2012 р. BELIMO випускає нове покоління приводів для регулюючих сідельних клапанів. Нові приводи більш уніфіковані. З’явилася можливість застосування додаткових контактів для сигналізації положення клапана. Поворотна пружина була замінена блоком Super Cap конденсаторів, що дозволило встановлювати точку повернення приводу при знеструмленні (POP – Power Off Position). Термін служби конденсаторів – до 15 років.
Розширено лінійка незалежних від тиску комбінованих клапанів. На додаток до вже існуючих клапанів PICCV DN15..50, розроблений EPIV (Electronic Pressure Independent Valve) DN65..150.

У 2013 р BELIMO розширює лінійку кульових клапанів. Серія компактних зональних клапанів С2 ../ С3 .. з DN15..20 з приводами CQ .. (1НМ, 0,3Вт) покликана вирішити питання, що виникають при обмеженому просторі для монтажу.
Розширено лінійка незалежних від тиску комбінованих клапанів. На додаток до вже існуючих клапанів, розроблений клапан Energy Valve DN65..150 з функцією моніторингу кількості теплової енергії. Клапан має порт підключення RJ45-Ethernet, що дає можливість управляти клапаном і здійснювати моніторинг його роботи через WEB-сервер.

З 2016 року BELIMO випускає нове покоління незалежних від тиску комбінованих клапанів. Компактні клапани PIQCV (Pressure Independent Quick Control Valve) C2..QP покликані поступово замінити клапани PICCV.
Замість приводів протипожежних клапанів серії BFL .. (6Нм), виробляються пріводои нового зразка BFL .. (4 / 3Нм) і BFN (9 / 7Нм).

У 2017 р на зміну заслінкам типу “батерфляй” старого покоління D6..N, компанія BELIMO розробила серію нового покоління D6..W з приводами PRCA .. (160Нм). Значно знижені габарити, вага і споживання приводів, доступна функція аварійного повернення – приводи PRK (блок Super Cap конденсаторів), додана можливість параметризації роботи приводів через NFC або за допомогою програматора ZTH EU. Доступні заслінки з DN 200, 250, 300.

У 2018 році оновлена ​​лінійка інтелектуальних комбінованих клапанів Energy Valve – у версії 3.0 в одному пристрої об’єднані протоколи ModBus / BACnet / аналогове управління 0 … 10 В, а також додана функція вимірювання концентрації гліколю. Запущена нова продукція – триходові поворотні заслінки батерфляй DN150-300 з електроприводами PRCA …, які можуть використовуватися в тому числі для регулювання в якості альтернативи сідельні клапану відповідного діаметру – нове рішення значно легше, компактніше, дешевше і не поступається в якості регулювання сідельні клапану, оскільки володіє рівнопропорційна характеристикою в діапазоні кута повороту 0 … 60%. Лінійка шестиходових клапанів (для чотирьохтрубних систем з одним теплообмінником) доповнена ДУ25.

У 2019 повна база запірно-регулюючої арматури виробництва Belimo Automation AG додана в популярну програму для проектування і розрахунку систем опалення – Audytor CO 6.0 Pro (з підтримкою Revit) / 6.0 Basic (без Revit) / 4.1 / 3.8, а також в фірмові версії інших виробників: KAN СО 38/41/60, Rehau СО 38/60, Purmo СО 38/41/60 і інші. Запущена нова лінійка бюджетних комбінованих клапанів PIFLV (Pressure Independent Flow Limiter Valve), що працюють в режимі відкрито \ закрито. Дане рішення є оптимальним по функціональності і вартості для застосування в вузлах обв’язки фанкойлів.

Також в 2019 р BELIMO запускає новий напрямок – датчики власного виробництва. На першому етапі доступні для замовлення датчики температури, вологості, тиску, витрати, якості повітря і концентрації СО2 різних виконань. Основними конкурентними перевагами датчиків BELIMO є висока якість, надійний міцний корпус, відповідність ступеня захисту IP65 / NEMA 4X, а також щодо наявності перекладу з протоколами BACnet and Modbus.

Офіційний представник в Україні – ТОВ “БЕЛІМО Україна. Сервоприводи і автоматичні регулятори”.
Тут можна отримати технічну літературу, консультації фахівців, а також придбати обладнання зі складу в Києві.